bilgisayar.info
BİLİŞİM   FİRMALARI   REHBERİ

Grafik
 ANA SAYFA   Tavsiye Et   Site ekle   Kullanım Şartları   İletişim 

FİRMA BİLGİLERİ GİRİŞ

Bilişim veya ofis sistemleri konularında faaliyet gösteriyorsanız ve ilgili alan adı kütüğüne doğrudan kayıtlı; faal bir internet siteniz varsa, Bilişim Firmaları Rehberimizde ücretsiz olarak yer alabilirsiniz. Bunun için, öncelikle aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurduktan sonra "GÖNDER" butonunu tıklayarak bize iletmelisiniz. Sitenize yönelik bilgiler, gönderdiğiniz formun ve siteniz içeriğinin tarafımızca değerlendirilip uygun bulunmasının ardından, uygun kategorik listede yer alabilecektir.

Bir firma en çok 3 (üç) ayrı kategorik listede yer alabilir. Firma bilgilerinizi göndermeden önce, firmanız açısından en uygun bulduğunuz faaliyet kategorilerini (en çok 3) ve birbirleri arasındaki öncelik sıralarını belirleyiniz. Firma bilgilerinizi, belirlediğiniz her bir faaliyet kategorisi için ayrı ayrı göndermelisiniz. Her faaliyet kategorisi için göndereceğiniz firma bilgileri farklı olabilecektir.

Adınız Soyadınız:
Firmadaki Göreviniz:
e-posta adresiniz:
Firmanızın Kısa Adı: Firmanız listelerimizde bu adla yayınlanacaktır !
Firmanızın internet adresi: www.
Firmanıza en uygun iş kategorisi: Firmanızın uzmanlık konusuna en uygun kategoriyi ve öncelik sırasını seçiniz !
Seçtiğiniz kategorinin öncelik sırası:
Firmanızın özelliklerini belirten, en çok 180 karakterlik özet bilgi: Bu alana anahtar kelimeler değil, uzmanlık konunuzu belirten kısa bir açıklamanın yazılması uygundur !
(Örneğin: ABCD... bilgisayar sistemlerinin İZMİR yetkili satıcı ve teknik servisi, XYZ... Çözüm ortağı, LAN-WAN ve VoIP çözümleri, ...)
www.bilgisayar.info

BİLİŞİM FİRMALARI REHBERİ